Hakkımızda

 

hakkımızdabannertr

Ekibimiz farklı sektörlerden danışanlarımızla yan yana, aynı problemi çözmeye odanklanmış bir takım ruhu oluşturarak çalışır. Bu süreçte amacımız danışanlarımız için sürdürülebilir bir değişim ortaya çıkartmaktır.

Kurulduğumuz günden itibaren tek bir ölçünün tüm danışanlarımız için uygun olmayacağına inanıyoruz, bu nedenle ekiplerimiz danışanlarımızın en önemli hedeflerini ve ihtiyaçlarını bütünüyle anlayacak ve tanımlayacak donanıma sahiptir. Yaklaşık 25 yıllık deneyimimizle, artık ekiplerimizin tanımladığı hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda danışanlarımız için sürdürülebilir bir değişim yaratacak rotayı çizebileceğimize güveniyoruz.

Danışanlarımızın bünyesinde çalışan en alt kademeden en üst kademeye herkesin fikirlerini önemsiyor ve bütün çalışanları aynı amaç için çalışan ortaklarımız olarak görüyoruz. Bu şekilde bizden beklenen değişimi kalıcı bir şekilde sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Kurumları ve içindeki insanları destekleyecek kapasiteler yaratıyor ve bu şekilde danışanlarımızın sürekli olarak değişen çevresel etmenleri yöneterek ve hızlı kararlar alarak hareketleri hızlıca sürdürülebilir sonuçlara kendi olanaklarıyla ulaşmalarını sağlıyoruz.

hizmetkalitetr

Bu nedenle aşağıdaki sertifikalara sahibiz:

  • ISO 9001:2008  Kalite Yönetim Sistemi;
  • ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi.

 

hizmetlerpeopletr

 

Bugüne kadar Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler’e yaptığımız projelerde sayısız farklı özgeçmişe sahip uzmanla işbirliği yaptık. Tıp doktorundan veterinere, veri bilimciden mühendise onlarca uzman bizim ekibimizle birlikte danışanlarımıza değer kattı.

Kendimizi hiçbir zaman ofislerimizin buluduğu Ankara hatta Türkiye ile sınırlandırmadık. Neredeyse 10 yıldır UNDP, UNHCR ve UNICEF ile Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğusunda hem yerel kalkınmayı sağlayacak projelere imza attık, hem de son yıllarda mültecilerle ilgili önemli çalışmalar yaptık, yerel sivil toplum örgütlerinin kapasitelerini arttırdık.

Bizim için farklılık ve çeşitlilik her zaman önemli iki kavram oldu. Çalışanlarımızın kadın ve erkek oranı bizim için önemli bir ölçü birimi oldu. Yalnız bununla sınırlı kalmadık, farklı etnik kökenlerden, dillerden, engellilerden, engelli çocukların ebevynlerine birçok uzmanla çalıştık ve gelecekte de çalışmayı umuyoruz.

Stratejik yönetim danışmanlığının özü müşterilerimizin organizasyonel bağlamını, faaliyet gösterdikleri sektörün dinamiklerini ve makroekonomik ortamın güçlerini anlamaktır. Bu nedenle, BPR Danışmanlık olarak bilgi dağarcığımızın sınırlarını genişletmek için hem bütçe hem de zaman ayırıyoruz. Müşterilerimiz için sürdürülebilir bir değişim yaratmamıza yardımcı olabilecek her şeyi araştırıyor, inceliyor ve uygulamaya geçiriyoruz. Daimi olarak pazarları, eğilimleri ve en iyi uygulamaları araştırıyoruz. BPR Ailesi'nin stratejik yönetim ile ilgili birçok makalesi yayınlanmış üyeleri var.

codeoftr

inotr

Danışanlarımızın ihtiyaçlarının sürekli değişmekte olduğunun farkındayız. Bu nedenle sürekli olarak onların bu ihtiyaçlarına çözüm yaratacak yeni, daha uygun ve daha iyi yollar arıyor, hatta gerekirse yeni metodlar geliştiriyoruz. Bunun sağlamak için farklı alanlarda kendisini göstermiş uzmanlarla işbirliği yapıyor, farklı bakış açıları getireceğini düşündüğümüz şirketlerle birlikte iş yapıyor ve kapasite geliştiriyoruz.

Danışanlarımızın kurumlarının her kademesinde hizmet verebilecek bilgi ve yeteneklere sahibiz. Bu nedenle karşılaştığınız sorun ne kadar karmaşık olursa olsun, çözüm bulacağımızı garanti ediyoruz çünkü biz bulmaca çözmeyi seviyoruz. Danışanlarımıza kendilerini geliştirmelerine fırsat yaratacak sürdürülebilir ve pratik çözümler sunmak için çalışıyoruz.